آشنایی با امکانات و قابلیت های سیستم های کنفرانس

آشنایی با اجزا، امکانات و قابلیت های سامانه هوشمند

میکروفن های سخنران:
این تجهیز نقش اصلی جمع آوری و انتقال صدا در زمان سخنرانی شرکت کنندگان را بر عهده دارد. امکانات جنبی این دستگاه ها از جمله قابلیت رای گیری، نوع ارتباط (با سیم یا بی سیم) و مجهز بودن به سیستم حذف نویز (در هنگام استفاده از تلفن همراه و…) باعث تنوع مدل های مختلفی از آن در بازار گردیده است.

سیستم های صوتی جانبی سالن جلسات:
به منظور ارتقاء کیفیت صدای سالن جلسات و همچنین امکان استفاده از منابع متعدد صوتی، استفاده از سیستم های صوت جانبی در دستور کار قرار می گیرد.

سیستم تصویر برداری اتوماتیک:
تصویربرداری همزمان از جلسات در حال برگزاری با استفاده از دوربین های مداربسته به صورت کاملا هوشمند انجام می پذیرد. همچنین امکان نمایش تصویر سخنران بر روی مانیتورها و پرده نمایش نیز فراهم می گردد.

تجهیزات جانبی:
طراحی و جانمایی نمایشگر های رومیزی به صورت روکار یا توکار به منظور نمایش فایل ها یا تصویر سخنران جلسه از جمله امکانات قابل استفاده در سالن جلسات می باشد. سامانه هوشمند جلسات امکان پرزنت فایل های گزارش و همچنین برگزاری جلسات آموزشی تعاملی را از طریق صفحه لمسی در ابعاد ۹۵ اینچ میسر می سازد.

استفاده از دستگاه کنترل کننده لمسی بی سیم به منظور کنترل تجهیزات سالن جلسه توسط رئیس جلسه نیز از جمله امکانات جانبی پیشنهادی می باشد. کلیه ادوات اصلی نیز به صورت یکپارچه و حرفه ای در رک مخصوص در اتاق کنترل تجمیع می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.