انواع میزهای کنفرانس

ميز كنفرانس با تمام زيبايي و ابهت بايد شامل امكانات ويژه اي نيز باشد. در همايشهاي علمي، فرهنگي، تجاري از ميزهاي كنفرانسي 18 يا 36 نفره و حتي بزرگتر نيز استفاده ميشود. گردهمايي با نفرات كمتر ميتواند در اتاق مديريت ويا سالن كارشناسي برگزار كردد بطوري كه تركيب چيدمان ميز مديريت يا كارشناسي با ميز كنفرانس ميتواند تاثيرات روانشناسي مناسبي را القا نمايد.دفاتر با محيط محدود تر نيز ميتوانند از ميزهای كنفرانسی دست كم دو تا سه نفره يا ميز كنفرانس گرد استفاده بهينه را در مبلمان اداري فضاي كاري ببرند.

ميز كنفرانس از تنوع  در طرح و رنگ و توليد و حتي قيمت سود ميبرد. ميز كنفرانس ميتواند چوبي ام دي اف ، چرم ، رنگ پوست، شيشه ، آلومينيوم ويا حتي تركيبي باشد. رنگهايي نظير فندقي ، ماهاگوني ، ونگه براي  ميز   كنفرانسي ميتوانند بر زيبايي و هارموني دفتر كاري شما بيافزايند. ارتفاع ميز كنفرانسي حدود 75 سانتيمتر بوده و طول آن از دو متر تا چندين متر بسته به ساخت متواند باشد. هنگام توليد و نصب ابزار و تكنيك و يراق آلات خاصي جهت جلوگيري از خمش ناخواسته در راستاي طويل ميز كنفرانسي مورد نياز ميباشد. در سالنهاي كنفرانس گذشته ازنور و صدا ميز كنفرانسی ميتواند توسط الكتريك باكس و يا سوكتهاي مخصوص ارتباطات صوت و تصويري و نيز كابهاي شبكه كامپيوتر و تلفن را بصورتي زيبا هماهنگ و آسان نمايد.

ميز كنفرانس ميتواند از دو سطح غير هم سطح در روي ميز ساخته شده باشد كه استفاده راحتر از امكانات جانبي و با پذيرايي شركت كنندگان را ميسر ميسازد گاهي انحناي هنرمندانه خاص به ميز كنفرانس ميتواند ارتباط بين حاضرين را راحتتر و موثرتر نمايد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.