ایده های دکوراسیون داخلی

همانطور که می دانید امروزه خانه ها بیشتر به صورت آپارتمان و با فضای کوچک تر نسبت به خانه های قدیمی ساخته می شوند. این دلیل خوبی برای نداشتن یک خانه ی شیک و زیبا نیست چرا که دکوراتورهای حرفه ای دنیا در هر مساحت ایده ای ویژه و در عین حال زیبا را پیاده می کنند که در این بخش نمونه هایی از آنها را با هم خواهیم دید.

از خانه هایی با عرض کم شروع می کنیم. اینگونه خانه ها با چیدمانی بهتر به نظر می رسند که درانتخاب لوازم منزل و استفاده از تابلوها و تزئینات بیشتر به طول مانور داده شود. یعنی برای استفاده از فضای خانه و انتخاب یک مبلمان مناسب هرگز از مبلمانی که نیازمند چیدمانی عریض است استفاده نکنید. مبلمانی با سبک یکدست و ساده بهترین انتخاب است. در انتخاب تابلوها و لوازم تزئیینی از اشکال مربع و گرد استفاده کنید و تا حد امکان از اشکال بلند و مستطیلی شکل استفاده نکنید.

خانه هایی با متراژ نسبتا بزرگتر و عریض تر جا مانور بیشتری دارند یعنی از انواع کاغذ دیواری شکلدار با طراحی های حتی شلوغ تر هم می توان استفاده کرد. انتخاب مبلمان سلطنتی و یا راحتی محدودیت ندارد وتنها نکته این است که برای پر کردن فضای این خانه ها از وسایل تزیینی زیاد ساده نباید استفاده کرد چرا که باعث خلا در دکوراسیون می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.