ایده های طراحی استیون گمبرل دکوراسیون داخلی

اگر می خواهید دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید از رازهایی که برای تغییر دکوراسیون وجود دارد ، استفاده کنید. استیمو گمبرل یک طراح دکوراسیون موفق است که پروژه های میلیونی انجام می دهد اما او نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی دارد که ایده گرفتن از آنها کمک شایانی به شما خواهد کرد .

در منزل تان پرده های بلند آویزان کنید

اگر از میله پرده های مماس با سقف و پرده های بلند که با زمین در تماس باشد، استفاده کنید پنجره های منزل تان کشیده تر به نظر می رسد. این ایده در اتاق خواب بسیار کارا و مناسب می باشد.

از اجزایی که مفید نیستند در منزل استفاده کنید

اگر یک قاب تیره دور یک تابلو اعلانات بزرگ نصب کنید، عناصر نمایشی درون تابلو نمایان تر دیده می شود و جلوه ی بیشتری خواهد  داشت.

از وسایلی استفاده کنید که دو عملکرد داشته باشد

گمبرل یک میز بلند ساده را به دیوار تکیه می دهد و از آن هم به عنوان میزکار و هم به عنوان میز ناهارخوری دو یا سه نفره استفاده می کند .

از میزهای سبک و قابل حمل استفاده کنید

اگر خانه ی کوچکی دارید از میزهای استوانه ایی با فضای توخالی استفاده کنید . این میزها به راحتی جابه جا می شود و می توانید وسایل اضافی تان را در داخل این میزهای استوانه ای مخفی کنید

موکت منزل تان به رنگ قهوه ای شکلاتی باشد

اگر کف اتاق تان را با موکت قهوه ای شکلاتی بپوشانید ، حواشی اتاق در برابر دیوار جلوه دار می شود و خط هایی تمیز و شیک ایجاد می کند . این موکت به راحتی برداشته می شود و طبق ابعاد اتاق برش خورده است.

در منزل تان یک نقطه کانونی ایجاد کنید

می توانید از شومینه به عنوان نقطه کانونی استفاده کنید . از هر وسیله دیگری می توانید به عنوان نقطه کانونی منزل تان استفاده کنید اما شومینه به راحتی قابل جدا شدن است و با عوض کردن خانه جابه جا می شود .

در فضای منزل تان از آینه استفاده کنید

استفاده از آینه های عتیقه قاب گرفته شده در بالای طاقچه فضای زیبایی در خانه تان ایجاد می کند و آینه های جلوی شومینه به انسان حس توهم می دهد . وقتی روی مبل روبه روی آینه بنشینید ، حس می کنید که فضای منزل تان دو برابر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.