بطری آب LifeFuels

این بطری هوشمند متعلق به شرکت LifeFuels است که می‌تواند افزودنی ها و طعم دهنده های موجود نوشیدنی را اندازه‌گیری کند و افزودنی های مورد نیاز شما را به آن اضافه کند. در داخل این بطری قسمتی برای استفاده از پنج بسته تغذیه ای قرار گرفته است. همچنین این بطری قادر است به وسیله بلوتوث با گوشی هوشمند شما ارتباط بر قرار کند تا از میزان آبی که در آن روز نوشیده‌ای با خبر شوید.

هرچند که این بطری تمامی کارها را خودش انجام خواهد داد اما یک صفحه نمایش به اندازه‌ی ساعت هوشمند برای آن در نظر گرفته شده است  و در پایین این نمایشگر دکمه هایی واقع شده اند که به این وسلیه می‌توانید میزان افزودنی هایی که می‌خواهید به آب اضافه کنید را تنظیم نمایید. صفحه نمایش این بطری و موتور اضافه کردن افزودنی ها می‌توانند به شکل بی‌سیم شارژ شوند. به گفته‌ی سخنگونی شرکت LifeFuels، این دستگاه باید هر چند روز یکبار شارژ شود اما به میزان استفاده‌ی شما از آن بستگی دارد. این شرکت با ۴۰ برند مختلف نوشیدنی قرار دادی بسته تا بتواند به افزودنی های مثل آب نارگیل دسترسی داشته باشد. ابن بطری هوشمند همچنین قادر است با اپلیکیشن هایی نظیر فیت بیت،  MyFitnessPal و اپل Health جفت شود تا آمار و ارقامی چون تغذیه و مصرف آب را با آنها به اشتراک بگذارد.

این بطری هوشمند اولین محصولی است که توسط شرکت LifeFuels توسعه داده شده. تمرکز این دستگاه روی ورزشکاران، ورزشگاه ها و مربیان شخصی بوده است. این دستگاه در مرحله‌ی اولیه با ۱۰ مکمل، ۱۹۵ دلار برای پیش فروش قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.