دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

در آشپزخانه های کوچک, نحوه چیدمان وسایل اهمیت فراوانی دارد. از آن جایی که این آشپزخانه ها فضای کمتری دارند, باید از فضاها بهره ی بیشتری گرفت.

در آشپزخانه های کوچک, از آن جایی که فضا کم است, نحوه چیدمان وسایل اهمیت دارد. علاوه بر این در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های کوچک, توجه به نور و روشنایی اهمیت ویژه ایی دارد. در طراحی این آشپزخانه ها از مدل های مختلفی از کابینت ها و چیدمان وسایل استفاده می شود. استفاده حداکثر از ارتفاع دیوارها در این آشپزخانه ها نمونه ای از بهینه سازی آن ها می باشد.

از آن جایی که در آشپزخانه های کوچک فضا کم است, اهمیت روشنایی و نور در آن دوچندان می شود. به همین دلیل در اکثر این آشپزخانه ها با تعبیه پنجره, نور و روشنایی برای این فضا فراهم می شود و این مسئله از دلگیر شدن و کوچک نشان دادن دکوراسیون آشپزخانه, جلوگیری می کند.

در برخی از آشپزخانه های کوچک, پنجره طراحی نشده است. به همین دلیل این آشپزخانه ها ممکن است بسیار تاریک جلوه کنند. برای رفع این مسئله, نورپردازی گزینه ی خوبی است. استفاده از نورپردازی در قسمت کابینت ها و یا سقف این آشپزخانه ها, علاوه بر اینکه روشنایی فضا را تامین می کند, فضای آشپزخانه را نیز زیباتر می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.