دکوراسیون برای خانه های کوچک

خانه های جمع و جور و کوچک مثل جعبه های جواهری می مانند که همه چیز در آن ها باید شاخص باشد تا به چشم بیاید، اصلا به نظر من خلاقیت یک معمار و یا طراح را می توان از طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک محک زد. استفاده از طرح های جسورانه و ایده های خلاقانه می تواند فضای کوچک خانه شما را منحصر به فرد و خاص جلوه دهد

مبلمان L  شکل معجزه دکوراسیون فضاهای کوچک.

از اصول طراحی پلان باز استفاده کنید، هیچ گوشه ای را بلا استفاده نگذارید، برای فضاهای کوچک مبلمان های ال شکل بهترین هستند، آن ها هیچ فضای اضافه ای را اشغال نمی کنند و به راحتی در هر گوشه ای جای می گیرند.

استفاده از وسیله های تاشو در فضاهای کوچک.

در خانه های کوچک سعی کنید از وسایل تاشو استفاده کنید، این وسایل کارآیی فضا را بیشتر می کنند و زمانی که به آن ها نیاز ندارید به راحتی در دل دیوار مخفی می شوند و از آن ها اثری نمی بینید.

کمدهایی از کف تا سقف در فضاهای کوچک.

در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک باید از تمام پتانسیل فضا استفاده کنید، برای طبقه بندی و نظم دهی این فضاها از کمد استفاده کنید، کمدهایی که از کف تا سقف چیده شده اند. وسایلی که به آن ها نیاز کمتری دارید را در طبقات بالاتر بگذارید تا راحت تر باشید.

مبلمان های چند منظوره در فضاهای کوچک.

مبلمان ها در فضاهای کوچک اهمیت بیشتری پیدا می کنند، استفاده از مبلمان های چند منظوره می تواند فضای شما را از نشیمن به اتاق خواب تغییر دهند و به شما تجربه ای جدید از فضا بدهند.

دیوارهای متحرک در فضاهای کوچک.

استفاده از دیوارهای متحرک  و ریلی انعطاف پذیری فضای کوچک شما را بیشتر می کند و باعث می شود کارایی فضا بیشتر شود چرا که دیوارها قابلیت تغییر موقعیت به نسبت به وضعیت را خواهند داشت.

رنگ های روشن در فضاهای کوچک.

برای طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک از رنگ های روشن مانند سفید استفاده کنید، این کار باعث می شود تا نور بازتاب بیشتری در فضا داشته باشد و در نتیجه فضا را بزرگ تر جلوه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.