دکوراسیون داخلی منزل با رنگ سبز

یکی از زیبا ترین و موثر ترین راه ها برای استفاده از این فام های کم رنگ، لایه بندی ماهرانه ی فام هایی از سبز حنایی، سبز کرفسی، سبز بستنی نعنایی، سبز رازیانه ای و سبز مغز پسته ای در بافت هایی متفاوت است، تا با تغییراتی جزیی تاثیری شگرف بیافرینیم.

کار را با رنگ آمیزی دیوار اتاق با یک فام کم رنگ آغاز کنید و جزییات رنگ دار کوچکی را در این فضا بیازمایید. تخته کف های براق یا لوحه سنگ های طبیعی اغلب به طرز اعجاب انگیزی با این تم رنگی کنار می آیند.

برای پرده و پشت پنجره ای ها کتان سنگ شور یا حریر های ظریف را در نظر بگیرید.  به سراغ رنگ هایی بروید که کمی از دیوار ها پر رنگ تر هستند اما در بافت تفاوت زیادی ایجاد کنید تا رنگ ها برجسته نمایی شوند. همچنین پارچه های شگفت آور طرح دار را فراموش نکنید که می توانند در سه فام ( یا بیشتر) از سبز ملایم استفاده شوند.

وقت آن است که رنگ و عمق بیشتر و البته کمی هیجان به کارمان بدهیم. پیشنهاد می کنیم برای پوشاندن مبلمان، یک دست پوشش گشاد برای تابستان داشته باشیم و یک دست هم برای زمستان، این راه بسیار ساده برای تغییر فضا و حالت اتاق است. شایدشاید یک پوشش کتان سنگین در سبز تیره تری نسبت به کف و دیوار ها برای تابستان، و یک پارچه چهار خانه برای زمستان مناسب تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.