سیستم کنفرانس صوتی

سیستمهای کنفرانس بر دو نوع باسیم و بی سیم  موجود می باشد.
سیستم کنفرانس یکی از اصلی ترین و مهمترین تجهیزات سالن کنفرانس می باشد.یک سالن کنفرانس کوچک هم نیاز مبرم به سیستم کنفرانس دارد به لحاظ اینکه این سیستم به کاربر این امکان را میدهد تا تمام صحبتها و گفتگوهای مورد بحث را ضبط و ارشیو نماید .
نسل جدید سیستم کنفرانس دیجیتال است که قابلیت رای گیری،حضور غیاب و چرخش اتوماتیک دوربین بر روی شرکت کننده  را دارا می باشد به این صورت که زمانیکه شرکت کننده کلید کنسول کنفرانس را جهت شروع صحبت فشار میدهد با توجه به تنطیماتی که از قبل بر رو ی سیستم کنفرانس صورت گرفته و با توجه به شماره شناسایی کنسول دوربین بصورت اتوماتیک بر روی شخص شرکت کننده می اید و غلاوه بر امکان ضبط صدا این سیستم امکان ضبط تصویر شرکت کنندگان را هم میدهد.
سیستم های کنفرانس بدون در نظر گرفتن مارک و ظاهر تجهیزات امکانات مشابه ای نسبت به یکدیگر دارند از جمله: کنسول شرکت کننده : دارای یک عدد میکروفون گردن غازی استاتیک که بر روی میکروفون یک نشانگر ال ای دی نصب می باشد تا زمانیکه میکروفون روشن است ال ای دی نشانگر فعال بودن میکروفون باشد.هر کنسول دارای یک یا دو بلندگوی ۲/۵ اینچ می باشد جهت پخش صدای سخنران و جهت جلوگیری از فید بک صدا ،زمانیکه کنسول فعال است بلندگوی کنسول مورد نظر قطع می گردد.کنسول شرکت کننده دارای یک کلید روشن و خاموش و یک عدد جک خروجی هدفون و و لوم صدای بلندگو می باشد.
کنسول ریاست جلسه علاوه بر امکانات کنسول شرکت کننده مجهز به یک کلید حق تقدم میکروفون جهت کنترل جلسه و قطع کنسولهای دیگر می باشد.
دستگاه منبع تغذیه دارای خروجی جهت اتصال کنسولهای شرکت کننده و ریاست جلسه می باشد همچنین دارای ورودی صدا جهت اتصال پخش کننده های صوتی و خروجی صدا جهت ضبط صدای جلسه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.