معرفی کارهای یک طراح اسپانیایی

یک طراح اسپانیایی که هفت سال مشغول به تصویرسازی معماری سه بعدی (۳D architectural illustrator) است و موفقیت‌های زیادی کسب کرده است، ولی حالا از نحوه‌ی کار کردن خود خسته شده و به خیال پردازی های تماشایی در طراحی ساختمان‌ها پرداخته است. پیشنهاد می‌کنم طراحی ‌های خلاقانه‌ ی این معمار را در ادامه از دست ندهید.

Víctor Enrich، همان معمار اسپانیایی است که به بخش کوچکی از کارهای وی در بالا پرداختیم. به قدری طراحی‌ های وی مورد توجه عموم و پرطرفدار شده بود که در بارسلونا شهرت زیادی پیدا کرده بود و منبع درآمدزایی خوبی برای خود دست و پا کرده بود. ویکتور در سال ۲۰۰۶ پس از دوسال تفکر، به این نتیجه رسید که از شیوه‌ ی کار کردن خود خسته شده و دیگر انگیزه‌ای برای انجام این کار ندارد.

او درحالی شغلش را کنار گذاشت که هیچ برنامه‌ای برای ادامه راه خود نداشت. با پولی که از کار قبلی خود پس انداز کرده بود دست به طراحی جدیدی زد که در آن به جای درخواست مشتری، خیال‌پردازی ها و تفکرات خود را محور کارهای خود قرار می‌داد و هر طرح را به گونه‌ای که به دل او می‌نشست می‌زد. او درواقع راه حل را خروج از محدودیت‌ های تعیین شده‌ی شهری که در طراحی‌های روزمره‌ی خود مجبور به رعایت آن‌ها بود یافت و به طراحی آزادانه‌ی سه بعدی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.