نگهدارنده کتاب مناسب قفسه ها و شلف های باز

در فصل زمستان یکی از لذت بخش ترین کارها ماندن در خانه و غرق شدن در داستان کتاب های جنایی و فانتزی است. اگر از مدل قفسه ها و شلف های باز در کوراسیون خود استفاده می کنید در آنصورت داشتن نگهدارنده هایی برای دو طرف کتاب ها وسیله ای ضروری و لازم خواهد بود. کتاب جزء یکی از معدود کالاهای آرشیوی محسوب می شود که تا بی نهایت می توانید به جمع کردن و ایجاد کالکشنی بزرگ و بزرگ تر بپردازید البته اگر فضای کافی برای نگهداری آنها را داشته باشید. در این مطلب با ۱۵ نمونه بسیار جالب و دیدنی از نگهدارنده های کتاب آشنا خواهید شد که علاوه بر شیک بودن از طراحی بسیار جالب توجه و البته در بعضی مواقع اعجاب انگیز نیز برخوردار هستند.

استفاده از نگهدارنده ردیف کتاب راه بسیار خوبی برای مرتب کردن آرشیو کتاب ها بروی قفسه های باز یا حتی بروی سطح زمین یا میزی ساده است. همچنین این نگهدارنده ها بعنوان ابزار جدیدی در دکوراسیون داخلی نیز شناخته می شوند که می توان از آنها بعنوان عنصر دکوراتیو در خانه نیز استفاده کرد.

وسیله ای تشکیل شده از لوله های انتقال بخار قدیمی، فشار سنج آنالوگ قدیمی، لامپ های ادیسونی و سایر قطعات مربوط به انقلاب صنعتی، کتاب های شما را به بهترین و ایمن ترین شکل سر جای خود نگاه می دارند.

گزینه دیگر استفاده از عناصر طبیعی در اطرافتان است. شاید شگفت زده شوید که چه عناصر متنوعی را می توانید در اطرافتان پیدا کنید تا برای نگهداری ردیف کتاب ها مناسب باشند. حتی وسیله ساده ای مانند تنه درخت در شکل زیر که به دو قسمت مساوی تقسیم شده می تواند اینکار را به زیباترین شکل ممکن برایتان انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.