کفپوش بافته شده از الیاف وینیل

کمپانی 2tec2 انواع کف پوش های بافته شده از الیاف وینیل را با یک نوآوری مبتکرانه عرضه می دارد.
این کف پوش بلژیکی از تلفیق هماهنگ و موزون بافت سنتی و استفاده از مواد مرغوب مدرن به وجود آمده است.
کمپانی 2tec2 با ادغام و در هم آمیزی ملایم و لطیف این مواد در رنگها و طرحهای متعدد اقدام به تولید کف پوشی پرجاذبه و گیرا با ماندگاری و دوام طولانی و در عین حال با قابلیت نگهداری آسان دست یافته است.این کف پوش با کاربرد تکنیکی پیشرفته و خلاق و با ظاهری از یک ساختار بافته شده پرجاذبه و زیبا برای استفاده در مکانهای پرتردد تجاری و اداری و هم برای مکانهای مسکونی مناسب می باشد.

تمام کلکسیون این Brand بلژیکی چه به صورت رول و چه به صورت تایل مناسب استفاده در مکانهای پر رفت و آمد بوده و بنابراین برای استفاده در مکان های تجاری بسیار ایده آل می باشد.

شرکت 2tec2 در سال 2005 به عنوان بخشی از مجموعه (Le Tissage dArcado(LTA تشکیل شد.یک گروه فامیلی که همگی متخصص در طراحی و تولید طرحهای انحصاری و تجملی در زمینه کف پوش های بافته شده مسکونی می باشند. نیروی  محرکه ای قوی و پرتوان و خلاق این برند بلژیکی در طراحی و نوآوری خانم Kattia De Witte و آقایان Philippe Hanet و James De Witte می باشند که تمام توان و تلاش خود را در جهت پیشبرد این نوآوری معطوف داشته اند.

کمپانی 2tec2 در حال حاضر دارای یک دفتر مرکزی و دو سالن تولید در شهر Moeskroen و با بیش از 70 پرسنل در تولید انواع کف پوش های بافته شده فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.